Veido karjeru nekustamo īpašumu nozarē!

Vai zināji, ka nekustamo īpašumu aģents ir viena no labāk apmaksātajām profesijām? Vai zini, kāpēc? Jo viss ir atkarīgs no Tevis! Jo Tu aktīvāks esi, jo vairāk saņem! Darījumu summas svārstās no dažiem simtiem līdz pat vairākiem miljoniem eiro.

Ja vēlies būt labākais, pievienojies!

Kādi komandas biedri mums ir vajadzīgi

Imperio Estate komanda ir atvērta inovatīviem un aktīviem cilvēkiem, kas vēlas kļūt par nekustamo īpašumu aģentiem. Ja Tu darbu uztver kā sevis pilnveidošanās, jaunu biznesa ideju un mērķu sasniegšanas instrumentu, Tu noteikti iederies Imperio Estate komandā!

Mēs nemeklējam personas, kas drudžaini gaida mēneša beigas un piektdienas vakarus, atsēžot laiku birojos un aprobežojoties ar to, ka tikai izskatās kā Volstrītas brokeris.

Mēs esam par neatlaidīgu vēlēšanos pārdot un palīdzēt klientiem piepildīt viņu vēlmes, dodot vairāk, nekā viņi lūdz.

Ja Tev ir pārliecība par sevi un neizsīkstoša vēlme vienmēr būt labākajam, tad priecāsimies Tevi uzņemt savā komandā un kopā:

Ko Tev var dot Imperio Estate

Mēs zinām likumību, ka patiesi ieguldītam darbam vienmēr būs labs rezultāts, ko uzņēmums novērtē un atbilstoši atalgo.

Dzīve ir par īsu lai noskatītos uz lietām no
malas „Ienirsti komunikāciju virpulī” mēs
Tev apsolām, tas būs aizraujoši!

Kas Tev jādara, lai pievienotos mūsu komandai?
Sūti savu CV un motivācijas vēstuli uz cv@ie.lv.

Veiksmes stāsts

Anete Kaļāne

Anete Imperio Estate komandā ir kopš uzņēmuma pirmsākumiem. Aneti vienmēr bija interesējusi pārdošana. Šajā nozarē viņa bija strādājusi vairākus gadus. Viņa vienmēr bija vēlējusies darboties ar lielākiem projektiem, noslēgt svarīgākus darījumus.

„Strādājot par nekustamo īpašumu aģenti, esmu sevi pilnveidojusi un apguvusi tik daudz jauna! Šī profesija māca būt vienmēr atvērtam un nepārtraukti mācīties, kas ir ļoti motivējoši, un jāsaka – rutīnai ikdienā nav kur iespraukties.”

Anete uzskata, ka, strādājot nekustamo īpašumu nozarē, ir būtiski uzlabojusi daudzas prasmes un zināšanas, jo darba dinamika un nozares attīstība prasa nemitīgu pilnveidošanos un daudzpusību. Nekustamo īpašumu aģents ir reizē psihologs, jurists, konsultants, skolotājs, uzticības persona un draugs.

„Runājot par veiksmi, uzskatu, ka esmu veiksmīga tāpēc, ka esmu atradusi šo profesiju, kas man padodas, kuru es mīlu, kur darbojoties varu palīdzēt cilvēkiem un kura dara mani veiksmīgu!

Tāds ir mans veiksmes stāsts, kas turpinās…”

Marika Tālmane

Marika nokļuva nekustamo īpašumu nozarē, meklējot jaunu darbu. Tādu, kas būtu patiesi aizraujošs, dinamisks un svarīgs, lai pēc kāda laika tas nekļūtu par rutīnu.

„Mans mērķis bija darbs uzņēmumā un nozarē, kas piedāvā izaicinājumus, sadarbību ar interesantiem, man līdzīgi domājošiem cilvēkiem, kā arī plašas izaugsmes un sevis attīstīšanas iespējas.

Šajā darbā pavadītais laiks mani ir labi izskolojis gan profesionāli, gan personiski. Esmu ielikusi lieliskus pamatus savai karjerai nekustamo īpašumu nozarē un jau tagad esmu gandarīta par sasniegto. Es ticu, ja esam patiesi kaislīgi, panākumu netrūks!”