Par mums

„Mūsu mērķis ir būt Jūsu konsultantiem nekustamo īpašumu jomā, lai Jūs spētu savlaicīgi reaģēt uz nozares aktualitātēm un investēt vērtīgā nekustamajā īpašumā neatkarīgi no tā, kādam mērķim tas paredzēts – dzīvei, uzņēmējdarbībai vai Jūsu ienākumu palielināšanai.”

Imperio Estate valdes priekšsēdētājs Artis Kuprišs

Imperio Estate ir privāta nekustamo īpašumu kompānija, kas dibināta 2009. gadā. Deviņu gadu laikā uzņēmums ir attīstījies, nostabilizējies un kļuvis par vērā ņemamu Latvijas nekustamo īpašumu nozares spēlētāju.

Savu vietu nekustamo īpašumu tirgū Latvijā esam izcīnījuši ar komandas darbu, vēlmi attīstīties un nodrošināt mūsu klientiem labāko sadarbības pieredzi.

Imperio Estate raksturo atbildība, elastīgums, ambīcijas un mūsdienīgums
Šīs īpašības piemīt uzņēmuma dibinātājiem, darbiniekiem, sadarbības partneriem. Tās novērtē klienti un ņem vērā konkurenti.


„Mūsu uzdevums ir katram īpašumam atrast īsto saimnieku.”

Kāpēc mēs

road.pngImperio Estate galvenās vērtības no jebkura skatpunkta ircilvēks, godīgums un kvalitāte
Jebkuras sadarbības pamatā ir cilvēks – mūsu pienākums ir atbildīgi un godīgi pildīt savu darbu, lai Jūs saņemtu kvalitatīvu pakalpojumu.

Kāpēc sadarboties ar Imperio Estate

Profesionāli aģenti
Mūsu uzņēmuma prioritāte ir izglītoti, profesionāli un atbildīgi aģenti, kas spēj nodrošināt labāko sadarbības pieredzi, tāpēc neatkarīgi no savas lietpratības un sasniegumiem viņi turpina pilnveidoties.

Kvalitatīvi un droši pakalpojumi
Mēs turam doto vārdu, izpildām norunas un darām visu iespējamo, lai nodrošinātu augsta līmeņa pakalpojumus, par kuru drošību Jums nekad nevajadzēs šaubīties.

Padziļinātas zināšanas par nozari
Imperio Estate aģenti Jūs labprāt konsultēs nekustamo īpašumu jautājumos – kur, kad un kā iegādāties, nomāt, pārdot vai investēt. Mēs sekojam līdzi ne tikai Latvijas nekustamo īpašumu tirgus tendencēm un notikumiem, bet arī pasaules, jo dzīvojam globalizācijas laikmetā, kad notikumi citā kontinentā var ietekmēt tirgus attīstību Latvijā. Mēs protam saskatīt, analizēt un iztulkot šos signālus.

Uzticami sadarbības partneri
Mēs necenšamies kļūt par vienas pieturas aģentūru, kur ir iespējams saņemt visus ar nekustamo īpašumu saistītos pakalpojumus. Tā vietā mēs tiecamies būt perfekti nekustamo īpašumu starpniecības nozarē, bet saistītajiem pakalpojumiem iesakām mūsu sadarbības partnerus, par kuru sniegto pakalpojumu kvalitāti esam pilnīgi pārliecināti.