Spānijas dienvidi
Viens no populārākajiem brīvdienu galamērķiem Eiropā un vienmēr viens no aktuālākajiem reģioniem investīcijām nekustamajā īpašumā.

Vairāk nekā 320 saulainu dienu gadā
Costa del Sol spāņu valodā nozīmē ‘saulainais krasts’, tāpēc saulainas brīvdienas gandrīz vienmēr ir garantētas!

Perspektīva investīcija
Spānijas nekustamo īpašumu tirgus jau piedzīvojis savu zemāko punktu. Tagad seko kāpums – tātad stratēģiski izdevīgākais
laiks investīcijai.

Investīcija,
kas atmaksājas

Ja arī Spānijas īpašumā vēlaties pavadīt tikai vasaras brīvdienas – pārējā laikā to varat izdevīgi izīrēt. Par šo procesu parūpēsies nozares profesionāļi.

Ērti aviosavienojumi
No Malagas starptautiskās lidostas ir viegli sasniedzama jebkura Eiropas valsts, tostarp Rīgas starptautiskā lidosta Latvijā.

Marbelja – golfa
cienītāju paradīze

Spēlējat golfu vai vēlaties uzsākt? Marbeljas apkārtnē ir vairāk nekā 60 golfa laukumu ar ainaviskiem skatiem – kalni, jūra – Andalūzija.

Āfrika – rokas stiepiena attālumā
Vēlaties nedaudz eksotikas? Maroka pārdesmit minūšu vai dažu stundu brauciena attālumā no Spānijas, jo Jums ir iespēja turp doties no vairākām ostas pilsētām.

Andalūzijas daba
Sjerra Nevadas kalni, Eltorkalas dabas parks un citas šī reģiona skaistākās vietas, kas ir piemērotas pastaigām, izjādēm ar zirgu vai piknikam ar panorāmas skatu uz saulaino Andalūziju.

Kultūras daudzveidība
Alambras arābu pils, unikālas pilsētas, flamenko mūzikas ritmi un neskaitāmi spāņu festivāli un kultūras pasākumi – garlaicībai šeit nebūs vietas un laika.

Restorāni un kafejnīcas gardēžiem
Gardie spāņu čurro brokastīs un tapas vai paelja ar šī reģiona vīnu vakariņās – tā ir Andalūzijas iedzīvotāju un atpūtnieku ikdiena.

Iepirkšanās
Modes preču un labākie spāņu zīmolu veikali ar stilīgām un vēl neredzētām precēm neliks vilties nevienam iepirkšanās cienītājam.

Golden Mile
Ekskluzīvu villu un pieczvaigžņu viesnīcu rajons, kurā apmetas slavenības, aristokrāti un šeihi. Golden Mile ir viens no ekskluzīvākajiem nekustamo īpašumu rajoniem Eiropā.

Viegla komunikācija
Šī reģiona apkalpojošais personāls runā vairākās valodās – spāņu, angļu un krievu –, tomēr īpašums Spānijā var būt lieliska motivācija, lai apgūtu skanīgo spāņu valodu.

Jahtas, ātrgaitas laivas un ūdens atrakcijas
Visās Costas del Sol ostas pilsētās ir iespēja noīrēt jahtu vai laivu, kā arī nodoties citiem ūdens priekiem – izbraucieniem ar ūdensmočiem vai katamarāniem, kā arī delfīnu un vaļu safari.

Ūdens temperatūra reti ir zemāka par +18 °C
Vasarā ūdens temperatūra var sasniegt pat +25 °C atzīmi, bet ziemā tā reti noslīd zem +18 °C, tāpēc karstasinīgākie atpūtnieki var baudīt peldes visu gadu.

Puerto Banus
Ostas kūrorts, luksusa jahtu un iepirkšanās komplekss ar daudz veikaliem, restorāniem. Viens no lielākajiem izklaides centriem Costa del Sol apkārtnē.

Costa del Sol
Vieta, kur baudīt dzīvi!

../images/team/tmp/63781306.jpg

Nekustamo īpašumu aģents:
Armands Broničs
+371 28314240
+371 67228861
armands@ie.lv