Nekustamā īpašuma Spānijā iegādes process

Investori un Spānijas klimata, izklaides un atpūtas cienītāji iegādājas īpašumus Spānijā jau vairākus desmitus gadu. Līdz ar to īpašuma iegādes process šajā valstī ir maksimāli vienkāršots. To uzrauga un palīdz realizēt nozares profesionāļi – uzticami un pieredzējuši nekustamo īpašumu aģenti un juristi, kuri augstu vērtē klientu apmierinātību un savu reputāciju.

1

Īpašuma izvēle

Īpašuma izvēle sākas ar piedāvājumu izpēti www.ie.lv mājaslapā, kur esam publicējuši plašu īpašumu klāstu – dzīvokļi, rindu mājas, villas, zeme, komerciāli objekti u. c. Papildus tam Jums vienmēr ir iespēja definēt savas prasības, lai mēs un mūsu partneri varētu piemeklēt piedāvājumus, kas var arī nebūt publicēti mūsu mājaslapā.
Jūs varat norādīt konkrētu reģionu, pilsētu, īpašuma cenas griestus vai citas prasības, piemēram, tam noteikti ir jābūt ar terasi, skatu uz jūru u. c.
Mūsu aģents Jūs nodrošina ar visu informāciju par īpašumu un konsultācijām.

2

Īpašuma apskate

Kad kādi īpašumi Jūs ir patiesi ieinteresējuši un esat gatavs doties uz saulainajiem Spānijas dienvidiem, mēs informējam mūsu sadarbības partnerus Spānijā par Jūsu ierašanās laiku, lai viņi Jūs sagaidītu lidostā, nogādātu Jūsu izvēlētā viesnīcā un sagatavotu optimālu īpašumu apskates grafiku. Parasti īpašumu apskate aizņem 2 vai 3 dienas. Viss ir atkarīgs no tā, kur un cik daudz īpašumu vēlaties apskatīt.
Aģents, kurš runā vairākās valodās (mēs noteikti saskaņosim ar Jums komunikācijas valodu – tā var būt angļu, krievu vai pat latviešu), Jums sniedz pilnu informāciju par katru īpašumu, kā arī Jums ir iespēja izjust atmosfēru, apskatīt apkārtni un īpašuma stāvokli savām acīm.

3

Īpašuma iegāde – rezervēšana

Ja esat pieņēmis lēmumu par labu kāda īpašuma iegādei, ir nepieciešams noformēt rezervēšanas depozītu, lai fiksētu īpašuma cenu un tas vairs netiktu piedāvāts citiem interesentiem.

4

Līguma noformēšana

Nākamais posms ir pirkuma līguma noformēšana. Šajā brīdī darījums kļūst juridiski saistošs abām darījumā iesaistītajām pusēm – pircējam un pārdevējam. Jūsu rezervēšanas depozīts kļūst par daļu no prasītā depozīta, kas tiek nodots pārdevēja juristam.
Mēs iesakām šajā procesā iesaistīt pieredzējušu, neatkarīgu vietējo juristu, lai aizsargātu Jūsu intereses visos aspektos. Mūsu partneru vidū ir vairāki uzticami juristi, kuri palīdzējuši veiksmīgi nokārtot īpašumu iegādes procesu citiem mūsu klientiem. Juristi runā vairākās valodās.

5

Īpašuma nodošana Jums

Tiklīdz visas formalitātes būs nokārtotas, Jūs saņemsiet sava jaunā īpašuma atslēgas. Tad Jūs ar savu īpašumu varat rīkoties pēc sirds patikas – apmesties tajā uz dzīvi, izīrēt to citiem atpūtniekiem vai apvienot: atpūsties tajā, piemēram, vienu mēnesi gadā, bet pārējā laikā to izīrēt.
Mēs vienmēr būsim Jums līdzās, lai palīdzētu noorganizēt visus ar īpašuma apsaimniekošanu saistītos jautājumus – arī mēbeļu iegādi, īrnieku atrašanu, īpašuma uzkopšanu vai pieskatīšanu Jūsu prombūtnes laikā.

6

Finansēšana

Rezervēšanas depozīts, kas ir arī pirmā iemaksa, parasti ir 3 000–15 000 EUR. Viss atkarīgs no izvēlētā īpašuma cenas. Ja īpašuma iegādei nepieciešams papildu finansējums, mūsu speciālisti un partneri Spānijā Jums sniegs ieteikumus bankas izvēlei un informāciju par finansējuma iespējām.
Kopumā īpašuma iegādes process izmaksā aptuveni 10–12% no īpašuma cenas (nodokļi, jurista pakalpojumi u. c.). Uzziniet vairāk, konsultējoties ar mūsu nekustamā īpašuma speciālistiem.Vēlaties uzzināt vairāk par īpašuma iegādes
procesu Spānijā?


Sazinieties ar mūsu aģentu, kas ir specializējies šajā jautājumā!

../images/team/tmp/63781306.jpg

Nekustamo īpašumu aģents:
Armands Broničs
+371 28314240
+371 67228861
armands@ie.lv